0 ks 0 KčNejprodávanější

Obrázek pro Matrace YELLOW GARDEN
-16%
Doporučujeme antibakteriální chránič matraca
Doručení do: 3 až 5 pracovních dní

Vysoce kvalitní ortopedická matrace se 7 - zónovým taštičkovým jádrem Multipocket v kombinaci s VISCO elastickou pěnou řadí tento matrace k top ...

Doprava zdarma

18 808 Kč
15 726 Kč

Obrázek pro Matrace EXCELENT
-36%
Doporučujeme antibakteriální chránič matraca
Doručení do: 3 až 5 pracovních dní

Nejprodávanější komfortní ortopedický partnerská matrace z vysoce kvalitní studené pěny s profilací. Matrace je tvořena kombinací kvalitních HR ...

Doprava zdarma

10 449 Kč
6 671 Kč

Doprava všech matrací ZDARMA

 

Doručíme Vám jakýkoliv rozměr matrací zcela zdarma!

Pokud si u nás objednáte jakýkoliv matraci, doručíme Vám jej přímo k Vám domů prostřednictvím kurýra, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků za přepravu. Pokud si spolu s matracemi objednáte i polštáře či rošty, dopravu máte od nás ZDARMA! Doprava zdarma platí i při samostatné objednávce roštů a ostatních doplňků.

 

 

Jak dlouho budete muset čekat?

Každý matrace, která si zakoupíte prostřednictvím našeho e-shopu, je vyráběn podle Vašich požadavků zadaných v objednávce. Každý matrace vyrábíme ručně za pomoci moderního technologického vybavení. Výroba takových matrací je tedy výrobou na míru klienta a není snadná, ale vždy se snažíme, aby celý proces výroby a doručení proběhl co v nejkratším čase, obvykle do 5 - 7 pracovních dnů. Vyrobené matrace obratem expedujeme pomocí přepravní firmy DPD, nebo SDS, která Vaše matrace doručí až k Vám domů zcela zdarma.

Všechny matrace jsou řádně zabalené v několika vrstvách, a proto se nemusíte obávat jakéhokoliv poškození při jejich doručování.

 

Kdy Vás budeme informovat o zásilce?

O odeslání objednané zásilky Vás budeme kontaktovat e-mailem. V den doručení Vám přijde SMS, která bude obsahovat telefonní číslo na kurýra, který Vás bude kontaktovat přibližně hodinu před dodáním. Doba doručování je obvykle každý pracovní den v době od 8. do 16. hodiny.

 

Jak probrat zásilku?

Zásilku může převzít váš příbuzný (kromě případu nákupu na splátky) resp. jiná pověřená osoba na uvedené adrese, pokud bude vědět, že zásilku má očekávat. V případě stahování zboží na dobírku nezapomeňte prosím na to, že je třeba za zboží vyplatit požadovanou částku. Pokud je částka za objednávku uhrazena předem nebo se jedná o nákup na splátky, může si řidič pro ověření identity od Vás vyžádat občanský průkaz nebo jiný doklad.

Při přebírání zboží vždy zkontrolujte nepoškozenost obalu i samotného zboží. V případě poškození sepište s pracovníkem protokol o škodě a zboží nepřebírejte. Co nejdříve nás o vzniklé situaci informujte a po uznání reklamace Vám zdarma doručíme nové matrace.

 

 

Jak zaplatit za matrace?

Vyberte si způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje. Daný způsob platby si zvolíte při vyplňování dodacích údajů v objednávce.

 

Platba předem převodem na účet Prodávajícího

Cena za dopravu matrací při platbě převodem je: 0 KČ. Platbu předem převodem na účet Prodávajícího uskutečníte na základě pokynů, které obdržíte prostřednictvím e-mailu, obratem po objednání zboží. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol číslo Vaší objedávky.

Bankovní spojení:

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK54 1100 0000 0028 2600 4904

 

 

Platba na dobírku - platba v hotovosti kurýrovi při přebrání zboží

Cena za dopravu matrací při platbě v hotovosti na dobírku: 59,- Kč. Pokud nechcete platit za zboží předem, úhradu uskutečníte v hotovosti při převzetí zboží přímo pracovníkovi kurýrní služby.

 

Platba kartou

Platba platební kartou pomocí modulu CardPay od Tatrabanky.

 

Platba na základě zálohové faktury

Při koupi matrací atypických rozměrů a při nákupu, který přesahuje výšku 12 600 Kč, je třeba uhradit zálohu předem ve výši 50% z koncové ceny objednávky. Platbu na základě zálohové faktury uskutečníte prostřednictvím pokynů, které obdržíte ve formě e-mailu, obratem po objednání zboží. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky. Zboží Vám vyexpedujeme až po přijetí peněžních prostředků na náš účet. Cena za dopravu matrací při platbě na základě zálohové faktury je: 0, - Kč.

Bankovní spojení:

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK54 1100 0000 0028 2600 4904

 

 

 

 

 

 


Přihlaste se k odběru novinek