0 ks 0 KčNejprodávanější

Obrázek pro Matrace YELLOW GARDEN
-16%
Doporučujeme antibakteriální chránič matraca
Doručení do: 3 až 5 pracovních dní

Vysoce kvalitní ortopedická matrace se 7 - zónovým taštičkovým jádrem Multipocket v kombinaci s VISCO elastickou pěnou řadí tento matrace k top ...

Doprava zdarma

18 808 Kč
15 726 Kč

Obrázek pro Matrace EXCELENT
-36%
Doporučujeme antibakteriální chránič matraca
Doručení do: 3 až 5 pracovních dní

Nejprodávanější komfortní ortopedický partnerská matrace z vysoce kvalitní studené pěny s profilací. Matrace je tvořena kombinací kvalitních HR ...

Doprava zdarma

10 449 Kč
6 671 Kč

O MATRACE A JEJICH SPRÁVNÉ VÝBĚRU  

 

Pokud toužíte probudit ráno svěží, plní fyzické a duševní energie, potřebujete mimo jiné dobrý matraci, proto Vám nabízíme pár stručných rad jak si z naší nabídky vybrat ten nejvhodnější.

 

TVRDOST MATRACE

Klidný spánek zaručí ideální tvrdost matrace, nedejte se ovlivnit starým matrací, na který jste byli zvyklí.

 

Po jakém tvrdém matraci třeba sáhnout, napoví tělesná hmotnost, lidé s vyšší hmotností mají volit tvrdší matrace, pro nižší hmotnostní kategorie jsou určeny měkčí matrace. Nosnost matrace je přímo úměrná výšce jádra, neboť zpravidla platí, čím je vyšší jádro, tím je vyšší i nosnost matrace. Vliv na tvrdost matrace má i způsob spaní. Pokud většinu noci prospíte na zádech nebo břiše, preferujte tvrdší matraci a naopak, na spánek na boku je vhodnější měkčí matrace. Děti potřebují na zdravý růst pevnější matraci se střední tvrdostí a pro starší ročníky jsou vhodnější měkčí a elastičtější matrace.

 

Naše matrace jsou rozděleny do pěti stupňů tuhostí, kde 1 je najmäkkšia a 5 je nejtvrdší.

 

 

VÝBĚR MATRACE

Častěji se doporučuje výběr dvou samostatných matrací než jednoho velkého z důvodu váhového rozdílu a z důvodu nekomfortní druhého, pokud jeden partner mě neklidný spánek. Velký a kvalitní matrace je i poměrně těžký, takže při jeho otáčení se pořádně naděláte, a to se otáčet matraci doporučuje jednou za měsíc. Proti výběru dvou matrací je mezera mezi nimi, ale správný rozměr matrací a společná plachta tento handicap eliminují na minimum.

Naše matrace mají odnímatelný potah a dají se snadno vyprat.

 

VÝBĚR ROŠTU

S pěnovými matracemi si rozumějí rošty z pružných lamel a k pružinovou matrací patří pevné laťové rošty.

 

KOLEKCE MATRACÍ

Naši širokou škálu matrací rozdělujeme do pěti hlavních kategorií, a to: KLASIK, STANDARD, EXCELENT, PLATINUM a DIAMANTE QUALITY.

Rozdělení matrací startujeme od nejlevnějších v kategorii KLASIK, po nejdražší v kategorii DIAMANTE QUALITY, protože víme, že rozpočet při zařizování Vaší ložnice je důležitý.

 

CENY MATRACÍ

Ceny matrací rostou přímo úměrně s širokou škálou používaných materiálů, které mění ortopedické vlastnosti matrací spolu s jejich celkovou konstrukcí.

 

POUŽITÉ MATERIÁLY

Důležité je říci, že při výrobě matrací klademe velký důraz na kvalitu používaných materiálů, proto spolupracujeme výhradně s evropskými renomovanými dodavateli.

 

Při výběru správné matrace z hlediska materiálového složení Vám pomůže grafické zobrazení použitých materiálů spolu s potřebnou specifikací, které najdete u popisu každého matrace.

 

ROZMĚRY MATRACÍ

Matrace vyrábíme ve všech typizovaných i atypických rozměrech. Při jakémkoliv nestandardním rozměru matrace nás kontaktujte a my Vám ho rádi naceníme.

 


Přihlaste se k odběru novinek